https://gs-imr.hr/wp-content/uploads/2019/05/Circle-320x320.png

OBJAVE

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

62. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA (Međužupanijsko natjecanje – REZULTATI)

16.3. - 18.3.2024.

 

 

62.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA

Međužupanijsko natjecanje

 

17. 3.2024.

HARMONIKA

IV. kategorija

Luka Bujdo – I. nagrada  (ocjena: 93,40)

mentor: Bartol Buljan

Križecvci, 16.3.2024. UDARALJKE

I. kategorija

Šimun Traven – II. nagrada  (ocjena: 89,00)

mentorica: Anita Primorac

uz glasovir: Ivana Vrban

III. kategorija

Matias Belušić Gonzalez – I. nagrada  (ocjena: 95,60)

mentorica: Anita Primorac

uz glasovir: Ivana Vrban

III. kategorija

Franka Zupičić – I. nagrada  (ocjena: 92,60)

mentorica: Anita Primorac

uz glasovir: Ivana Vrban

IV. kategorija

Massimo Balczo – I. nagrada  (ocjena: 93,80)

mentorica: Anita Primorac

uz glasovir: Ivana Vrban

V. kategorija

Saša Miljanović – I. nagrada  (ocjena: 95,60)

mentorica: Anita Primorac

uz glasovir: Ivana Vrban

Zadar, 16. – 18. 3. 2024. VIOLONČELO

II. kategorija

Marta Kovačić – II. nagrada  (ocjena: 89,45)

mentor: Mauro Šestan

uz glasovir: Marijan Rugani

KONTRABAS

II. kategorija

Nikola Palić – I. nagrada  (ocjena: 93,80)

mentor: Aleksandar Vadlja

uz glasovir: Marijan Rugani

II. kategorija

Oskar Vadlja – I. nagrada  (ocjena: 91,38)

mentor: Aleksandar Vadlja

uz glasovir: Marijan Rugani

VIOLA

I. kategorija

Marija Rita Roce – II. nagrada  (ocjena: 88,60)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić

uz glasovir: Marijan Rugani

III. kategorija

Anastasia Tomljanović – I. nagrada  (ocjena: 91,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić

uz glasovir: Marijan Rugani

VIOLINA

II. kategorija

Nina Petrishcheva – II. nagrada  (ocjena: 89,80)

mentorica: Nataša Veljak

uz glasovir: Marijan Rugani

IV. kategorija

Natali Bošnjak – I. nagrada  (ocjena: 91,00)

mentorica: Nataša Veljak

uz glasovir: Marijan Rugani

IV. kategorija

Katja Lenić – I. nagrada  (ocjena: 90,60)

mentorica: Nataša Veljak

uz glasovir: Marijan Rugani

V. kategorija

Laura Velnčić – I. nagrada  (ocjena: 91,20)

mentorica: Nataša Veljak

uz glasovir: Marijan Rugani

VI. kategorija

Matija Buger – I. nagrada  (ocjena: 93,20)

mentorica: Maja Veljak

uz glasovir: Marijan Rugani

VI. kategorija

Barbara Margan – II. nagrada  (ocjena: 89,80)

mentorica: Vedrana Veljačić Linić

uz glasovir: Marijan Rugani

VI. kategorija

Emily Radović – II. nagrada  (ocjena: 85,40)

mentorica: Vedrana Veljačić Linić

uz glasovir: Marijan Rugani

Imotski, 16. – 18.3.2024. FLAUTA

II. kategorija

Ela Milohnić – II. nagrada  (ocjena: 89,80)

mentorica: Barbara Kšenek

uz glasovir: Enej Blažek

III. kategorija

Taisha Kalajdžić – II. nagrada  (ocjena: 87,40)

mentorica: Barbara Kšenek

uz glasovir: Enej Blažek

 

ROG

II. kategorija

Elia Saraconi – I. nagrada  (ocjena: 90,00)

mentor: Alessandro Saraconi

uz glasovir: Borjana Pantelić Skladany

 

TRUBA

I. kategorija

Roko Radulović – II. nagrada  (ocjena: 81,20)

mentor: Sanel Kabiljagić

uz glasovir: Borjana Pantelić Skladany

IV. kategorija

Eva Frida Starčević – II. nagrada  (ocjena: 80,20)

mentor: Sanel Kabiljagić

uz glasovir: Borjana Pantelić Skladany

 

SAKSOFON

I. kategorija

Mara Španjol – II. nagrada  (ocjena: 89,80)

mentor: Nereo Arbula

uz glasovir: Loris Ivančić Žic

I. kategorija

Niko Tkalec – II. nagrada  (ocjena: 87,20)

mentor: Nereo Arbula

uz glasovir: Loris Ivančić Žic

IV. kategorija

Maroje Pičuljan – II. nagrada  (ocjena: 87,60)

mentor: Nereo Arbula

uz glasovir: Borjana Pantelić Skladany

16. – 18.3.2024. ZBOR

III. kategorija

Djevojački zbor – II. nagrada (ocjena: 89,00)

mentor: Davor Juretić

uz glasovir: Yurii Kartuzov

V. kategorija

Mješoviti zbor – I. nagrada (ocjena: 96,00)

mentorica: Doris Kovačić